22.03.18

Спортивний проект «Junior Z» у запорізьких школах

Фрізбі, флорбол, воркаут та чірлідинг. Дуже скоро ці види спорту зможуть стати частиною шкільної програми. Такі зміни в освітый програмі пропонує новий спортивний проект «Junior Z», який було представлено у Запоріжжі. Він покликаний привернути увагу молоді до спорту та зробити уроки фізкультури більш цікавими і корисними.
 У запорізькому колегіумі №98 на уроці фізкультури замість школярів десятки вчителів практично з усіх навчальних закладів міста. В спортзалі тренери та досвідчені спортсмени проводять для них майстер класи. Майданчик для флорболу - це одна із локацій. Гравців поділено на команди. Мета гри – спеціальною ключкою забити у ворота суперника пластиковий м’яч 
 Неподалік йде майстер-клас із гри у фрізбі. Як правильно робити кидки вчителям демонструють майстри з цієї гри. Напевно ця гра стане до вподоби школярам. Спробувати цю гру на своїх уроках пообіцяла більшість вчителів.
 
 Цей тренінг для наших освітян було проведено у рамках всеукраїнського проекту «Junior Z». На чолі цього проекту - відомий український телеведучий Олександр Педан. Ці нововведення повинні залучити школярів та молодь до спорту.
Підписання меморандуму між міською владою та авторами проекту дає надію на те, що діти на фізкультурі у запорізьких школах незабаром вивчатимуть нові види спорту.
Більше фото тут

Немає коментарів:

Дописати коментар