Гурток "Шашки"

З 30 жовтня по 3 листопада проходив чемпіонат Запорізької області з шашок з класичної та блисковичної гри серед дітей та молоді. Школу представляли учні різних вікових категорій : Карпенко Поліна, Яковець Олексій, Максютенко Макар, Нікіфоренко Влад, Романова Ріна, Філоненко Богдан, Куліш Ева, Новікова Юля. За підсумками змагань:  Філоненко Богдан- до 13 років 2 місце у класичної та блискавичній грі. Куліш Ева- 2 місце класична гра. Новікова Юлія- до 16 років 1 місце у класичнії та блискавичній грі. ВІтаємо! 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 15 по 22 вересня проходив чемпіонат міста з шашок з класичної та блисковичної гри. Нашу школу представляли учні до 8 років : Максютенко Макар (3 місце у класичній грі), Яковець Олексій (1 місце у блискавичній гри), до 10 років: Куценко Яна, Нікіфоренко Влад. До 13 років - Філоненко Богдан (1 місце у блискавичній гри). До 16 років - Новікова Юлія (1 місце у класичній грі, 1 місце з блискавичній грі)

   
_________________________

З 4 по 14 вересня 2019 року у м. Ізмір ( Туреччина) відбувся чемпіонат світу з шашок-64 серед юнаків та молоді. У складі збірної Украіни серед юнаків 2009 р. н. виступав Вітер Роман, який став трикратним призером чемпіонату світу: 
2 місце - класична гра, 3 місце - швидка гра та 3 місце в блискавичній грі.

  

______________________________________________


18 травня 2019 року відбувся турнір серед шашистів-початківців. З нашої школи брали участь Куценко Яна, Максютенка Макар, Тимко Артем, Нікіфоренко Владислав, Яковець Олексій. Кращий результат показав Тимко Артем - 3 місце серед хлопчиків, а ще отримав 1 юнацький розряд!____________________________________________________________________

З 09 по 12 квітня 2019 року в приміщенні міського шахового клубу «Думка» проходив чемпіонат міста Запоріжжя серед команд загальноосвітніх закладів «Диво – шашки 2019». У змаганнях приймали участь понад 45 учнів з 11 команд, які посіли перші місця у відбіркових районних змаганнях. Наша школа була представлена двома командами: Новікова Юля, Філоненко Богдан, Куліш Єва, та вимушена заміна (Полюк Іван захворів), Нікіфоренко Влад та сама юна команда турніру у складі: Яковець Олексій, Максютенко Макар, Куценко Яна, Тимко Артем. За підсумками змагань перша команда посіла загальне 4 місце, а друга - 8 командне місце. Яковець Олексій та Нікіфоренко Влад за підсумками змагань виконали норму 1 юнацького розряду


        
 
   

_________________________________________________________________________________

24 учня різного віку взяли участь у районних змаганнях з шашок, які традиційно проходили на базі школи №86. Вісім команд учасниць проводили ігри за коловою системою. За жеребом, ігри команд, які претендували на нагороди відбулися в останньому турі.  Перше місце  посіла команда Запорізької гімназії №31, неоднаразовий переможець змагань районного та міського рівнів, школа №86 посіла ІІ місце. Доля третього місця вирішилася несподівано легко. Команда Колегіуму "Елінт", яка до останнього мала можливість посісти третє місце, неочікувано програла останній матч. Цим скористалися учні школи №89, які і стали призерами. Далі місця розподілилися так: "Елінт", 100, 50, 59, 87. 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
    

______________________________________________________________________________

Районні змагання з шашок серед шкіл Дніпровського району.
1 місце - гімназія №31
2 місце - ЗОШ №86
3 місце - ЗОШ №89_________________________________________________________________________________

“Диво-шашки”- 2018.     
           


_________________________________________________________________________________

З 7 по 15 березня 2018 р. у м. Полтава проходив Чемпіонат України по шашкам 64 серед юніорів та молоді. У складі збірної Запорізької області виступали Куліш Єва (серед дівчат 2008 - 2009 р. н), Новікова Юлія (серед дівчат 2003 - 2004 р. н) та Вітер Роман (серед юнаків 2009-2008 р.н.). 

Класична гра: Куліш Єва -13 місце , Новікова Юлія -11 місце, Вітер Роман - 7 місце
Швидка гра: Куліш Єва - 7 місце , Новікова Юлія - 7 місце, Вітер Роман - 6 місце
Блискавична гра: Куліш Єва - 11 місце , Новікова Юлія - 11 місце, Вітер Роман - 3 місце
_________________________________________________________________________________

Наприкінці грудня 2017 р. в нашій школі було проведено новорічний турнір серед вихованців гуртка “Шашки”. У змаганні брали участь учні нашої школи, а також були запрошені шашисти з ЗОШ № 89 та ЗНВК “Запорізька Січ” .

Переможцями стали:                  І місце - Юлія Новікова
                                                     ІI місце - Іван Полюк
                                                    ІIІ місце - Роман Вітер
На всіх учасників очікував солодкий подарунок.

____________________________________________________________________________

Змагання шкіл Ленінського району з шашок. 8.11.2012 р. 


Немає коментарів:

Дописати коментар